Hidrojen sistemleri

Hidrojen sistemleri

Hidrojen kullanarak sıfır emisyon döngüsünde ve atık olmadan yenilenebilir kaynaklardan ısı ve enerji üretmek gerçekten mümkündür. Bizim için bu olasılık zaten bir gerçektir: Araştırma alanındaki taahhüdümüz, iki patent almamızı ve tamamen İtalya'da tasarlanıp üretilen ilk hidrojenle çalışan kazanı yaratmamızı sağladı.

Hidrojene neden inanıyoruz?

Hidrojene neden inanıyoruz?

Enerjiye olan talep artışı ve fosil yakıt kullanmanın çevresel etkisi, bunun yerine yenilenebilir ve "temiz" enerji kaynakları bulmamızı şart koşuyor. Hidrojen, evrende en yaygın olarak bulunan element, ağırlık başına en yüksek enerji yoğunluğuna sahip olan moleküldür ve yalnızca üretmek için değil, aynı zamanda enerji depolamak ve taşımak için de kullanılabilir.

Bu nedenle, hidrojenin gezegenimizin enerji ihtiyaçlarını çözmede ve çevreye saygı duymada çok önemli bir unsur olabileceğine inanıyoruz.

DEVAMI

H₂ydroGEM, Giacomini'nin hidrojen kazanı

Kirlenmeden ısıtma, sadece yenilenebilir enerji kaynakları kullanarak, hidrojen sayesinde artık fütüristik bir senaryo değil.

Hidrojen kazanımız H₂ydroGEM ile, hidrojen ve oksijen kombinasyonundan termal enerji üretmek ve bu reaksiyon tarafından üretilen ısıyı tüm evi ısıtmak için zaten mümkün.

DEVAMI

H₂ydroGEM, Giacomini'nin hidrojen kazanı
Ortağımız: Solenco Power

Ortağımız: Solenco Power

Hidrojen bazlı ürün ve hizmetlerin tasarımı, üretimi ve dağıtımında öncü olan Solenco Power NV'nin hissedarlarıyız. Daha spesifik olarak, Belçika şirketi araştırma ve geliştirme ve entegre sıfır emisyonlu çözümler sunan ve devrim niteliğindeki Solenco Powerbox gibi yenilenebilir enerji kaynaklarının verimliliğini optimize eden merkezi olmayan enerji depolama ve yönetim sistemlerinin tasarım ve üretiminde uzmanlaşmıştır.

DEVAMI

ÜRÜNLER

GIACOMINI UNİVAL

S.S.İstanbul Mermerciler Küçük Sanayi Sitesi
10.Sokak No:4 Dilovası-Kocaeli /Türkiye

  Uluslararası Giacomini listesine abone olun...