Giacomini Unival

Giacomini Unival'de Eğitim

İlerlemek için bilgiyi paylaşmanın esas olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin ürünlerimiz hakkındaki bilgilerini zenginleştirmeleri için Giacomini Akademisi kurulmuştur.

Previous Next
Müşteri yararına eğitim.

Müşteri yararına eğitim

Dikkatimizi ve odağımızı personelimizin uzmanlığı ve profesyonelliğine yoğunlaştırıyoruz ve kurslar, atölyeler ve teknik bilgi zenginleştirme amaçlı düzenli toplantılarla sürekli eğitim sunuyoruz. Böylelikle becerikli ve nitelikli personelimiz sayesinde müşterilere en iyi hizmeti sunuyoruz.
Profesyonel eğitimi

Profesyonel eğitim

Giacomini Akademisi'nin şirketimizle iş ortaklarımız arasında fikir ve karşılaştırma değişimi yapılan ve karşılıklı bir zenginlik kaynağı oluşturarak sürekli gelişimi destekleyen bir yer olmasını istiyoruz. Bunun için teknik uzmanlığı ticari konularda ve pazar ihtiyaçları açısından hassasiyet ile birleştiren becerikli ve tecrübeli eğiticilerden yardım alınmaktadır.

Tesislerimiz ve ticari faaliyetlerimiz hakkında önemli bilgiler vermenin yanında, seminerlerimizde yeni pazar trendleri, son teknolojiler ve sektörü etkileyen yürürlükteki kanun ve kurallar ele alınmaktadır.

Eğitim Faaliyetlerini ziyaret edin.

ÜRÜNLER

GIACOMINI UNİVAL

S.S.İstanbul Mermerciler Küçük Sanayi Sitesi
10.Sokak No:4 Dilovası-Kocaeli /Türkiye

  Uluslararası Giacomini listesine abone olun...