Araştırma ve Yenilik

Araştırma ve Yenilik

"Geleceği inşa etmek, geçmişi savunmaktan daha az risklidir" (Peter Drucker)

Bizim felsefemiz

“ Geleceği inşa etmek, geçmişi savunmaktan daha az risklidir ”
(Peter Drucker)

Bu sözler, yenilik ve araştırma felsefemizi özetlemektedir. Yeni ürünlerin, teknolojilerin, hizmetlerin ve pazarların oluşturulması için sürekli çaba gösterilmesi, şirketimizin temel zenginliğidir. Ancak, bu köklerimizi görmezden gelmemiz veya mevcut olana dikkat etmememiz anlamına gelmez. Aksine, başarılı yeniliğin sadece bu köklerin ve ortaya çıkan sonuçların pragmatik analizi üzerine kurulabileceğine inanıyoruz.

İnovasyon için sürekli çaba, şirketimizin iş anlayışının temelidir.


Gelecek için hedefler

Gelecek için hedefler

Önümüzdeki yıllarda, araştırma ve yenilik üzerine yaptığımız çalışmaları daha da yoğunlaştırarak 2014 ile 2018 arasında en az xx yeni ürün çıkaracağız, yüksek esneklik sağlayan yeni modüler üretim makinelerine yatırım yapacağız, %100 çevre dostu parçalara geçeceğiz ve halihazırda lideri olduğumuz hidrojen temelli klima teknolojisi geliştirme çalışmalarını sürdüreceğiz. Ayrıca, yenilik kapasitemizi güçlendirmek için Almanya'da Fraunhofer Enstitüsü, Zürih ve Cenevre Üniversitesi'nde PSI, Milan ve Torino Politeknik Üniversiteleri ve Milano-Biococca ve Palermo üniversitelerindeki uluslararası çaptaki prestijli araştırma merkezleriyle de ortaklıklar kurduk.

Şirket olarak uzun vadedeki planımıza göre ve daima müşterilerimizin menfaati için daha iyi performans sergileme cesaretiyle geleceğe bakıyoruz.

Previous Next


ÜRÜNLER

GIACOMINI UNİVAL

S.S.İstanbul Mermerciler Küçük Sanayi Sitesi
10.Sokak No:4 Dilovası-Kocaeli /Türkiye

  Uluslararası Giacomini listesine abone olun...