Tesisatçılar İçin

Tesisatçılar İçin

Konfor, güvenlik ve enerji tasarrufu sağlayacak şekilde ileri teknolojiden faydalanan sistemler oluşturması istenen tesisatçı ve bakım personeli için, optimum çözümlerle yardımcı olacak nitelikli personele sahibiz. Profesyonel eğitim, danışmanlık ve sahada yardım, sunduğumuz en önemli hizmetler arasında yer almaktadır.

Ürün ve sistem danışmanlığı

Ürün ve sistem danışmanlığı

Tesisatta size yardımcı olacak teknik bilgilerimizi katalogdaki tüm ürün ve sistemlerde en iyi uygulamalara göre ve de referans güvenlik ve yönetmeliklerle tam uyumluluk içinde size sunuyoruz. Şirketimizdeki teknik danışmanlar, teknik becerileri ve alandaki tecrübeleri sayesinde sahada yardım desteğiyle birlikte tüm bina tesisat aşamalarında size yardımcı olurlar.

Bölge Satış Müdürleri ve Satış Personelinden oluşan İtalya'nın tamamına yayılmış ağımızla sahada teknik güncelleme, tahmini hesaplama ve kontrol hizmetleri veriyoruz.

Profesyonel eğitim

Profesyonel eğitim merkezimiz Giacomini Akademisi, sektör operatörleriyle 60 yılı aşkın süredir tesis mühendislik alanında biriken tecrübemizi ve yeni teknolojileri yayma görevini üstlenmiştir. Giacomini Akademisi 20.000'i aşkın tesisatçıya eğitim vermiştir. Yürürlükteki yeni yönetmeliklere uygun olarak yeni ürünler ve en yeni tesisat teknikleri konularındaki kurslarla tecrübemizi sizlere sunuyoruz.

Profesyonel eğitim
Özel Alan

Özel Alan

Bizimle istediğiniz zaman iletişime geçip faydalı hizmetlerden ve bilgilerden yararlanabilmeniz için.

  • Yeni ürünlerin önizlemesi
  • Hızlı tahmini hesaplama için Hesaplama Aracı
  • Fiyat listesi
  • Promosyonlar hakkında bilgiler

ÜRÜNLER

GIACOMINI UNİVAL

S.S.İstanbul Mermerciler Küçük Sanayi Sitesi
10.Sokak No:4 Dilovası-Kocaeli /Türkiye

  Uluslararası Giacomini listesine abone olun...