Tasarımcılar İçin

Tasarımcılar İçin

Tasarım profesyonelleri için sağladığımız uzman personel desteği ve faydalı araçlarla termoteknik sistemlerde en iyi çözümlere ulaşmanızı sağlıyoruz. Planlama desteği, profesyonel eğitim, sahada yardım ve enerji tespiti: sektör profesyonellerine özel ve profesyonel bir şekilde sunduğumuz hizmetlerden bazıları bunlardır.

Danışmanlık

Danışmanlık

Giacomini hizmetleri projenin başlangıcından itibaren sunulur. Tasarım desteği, genç ve tutkulu teknisyenlerden oluşan ve tasarımcıya en uygun radyan ısıtma ve soğutma sisteminin ya da kazan odası, ölçüm sistemi ve dağıtım hattı parçalarının seçiminde rehberlik yapan tüm departman hizmetlerini kapsamaktadır. Yanıt süresini minimuma indirmek için ekip çalışması yapılandırılmıştır ve hem küçük hem de büyük projelere aynı ilgi ve özen gösterilmektedir. Çok değerli, ancak ücretsiz olan bu hizmetle her yıl ortalama x bin tahmin yapılmaktadır.

Satış temsilcilerimiz ve Bölge Satış Müdürlerimiz tüm ülkede teknik güncelleme (katalog, teknik koleksiyon), tahmin hesaplaması, saha incelemeleri hizmetleri sunmaktadır.

Eğitim

Profesyonel eğitim merkezimiz Giacomini Akademisi, sektör operatörleriyle 60 yılı aşkın süredir tesis mühendislik alanında biriken tecrübemizi ve yeni teknolojileri yayma görevini üstlenmiştir. Bu merkez ısı mühendisliği tasarımcılarına, mimarlara ve tesis mühendislik tasarımı dünyasına yeni katılan kişilere ihtiyaçlarına göre ve günlük işlerinde en iyi kararları almalarını sağlayacak eğitim programlarını sunmaktadır.

Eğitim
Özel Alan

Özel Alan

Günlük hayatınızda faydalanacağınız farklı aletleri hizmetinize sunuyoruz. Bilgi ve tecrübemizden 7/24 yararlanmanız için...

  • Modeller: AutoCAD formatında tesis mühendislik çözüm şemaları
  • Proje Kütüphanesi: referans tesis mühendislik çalışmalarının idari çizimleri
  • Hesaplama aracı: Radyan sistem sınıflandırması için Giacoklima aracı
  • Fiyat listesi

ÜRÜNLER

GIACOMINI UNİVAL

S.S.İstanbul Mermerciler Küçük Sanayi Sitesi
10.Sokak No:4 Dilovası-Kocaeli /Türkiye

  Uluslararası Giacomini listesine abone olun...