Perakendeciler İçin

Perakendeciler İçin

Lojistik uzmanlarına en iyi hizmeti sunabilmek için nitelikli personel desteği ve çeşitli araçlar sunuyoruz. Günlük iş yönetiminizde nitelikli, ticari ve teknik danışmanlık, yeni ürün ve pazar trendleri eğitimi ve profesyonel araçlarla şirketimiz yanınızdadır.

Ürün ve sistem danışmanlığı

Ürün ve sistem danışmanlığı

Ürün ve sistemlerimizin profesyonel olarak satışı için operatörlerle olan ilişkinizde size destek olacak satış ağımız tüm ülkede hizmet vermektedir. Derinlemesine teknik analizler için şirketteki teknisyenlerimizle görüşebilirsiniz.

Profesyonel eğitim

Profesyonel eğitim merkezimiz Giacomini Akademisi, sektör operatörleriyle 60 yılı aşkın süredir tesis mühendislik alanında biriken tecrübemizi ve yeni teknolojileri yayma görevini üstlenmiştir. Giacomini Akademisi, daima tercih edilen bayi nezaretinde şimdiye kadar 20.000'in üzerinde tesisatçıya eğitim vermiştir. Hidrotermal sağlık depolarında görev yapan herkes (satış temsilcileri, mağaza asistanları, teknisyenler, girişimciler) ürün ve sistem satışı için kurslarımızdan faydalı bilgiler edinebilirler.

Profesyonel eğitim
Özel Alan

Özel Alan

Bizimle istediğiniz zaman iletişime geçip faydalı hizmetlerden ve bilgilerden yararlanabilmeniz için.

  • E ticaret portalı ile tüm akışlarınızı yönetin (siparişler, sipariş onayları, stoktaki malzemeler, belgeler, istatistikler, muhasebe)
  • Yeni ürünlerin önizlemesi
  • Hızlı tahmini hesaplama için Hesaplama Aracı
  • Fiyat listesi
  • Promosyonlar hakkında bilgiler

ÜRÜNLER

GIACOMINI UNİVAL

S.S.İstanbul Mermerciler Küçük Sanayi Sitesi
10.Sokak No:4 Dilovası-Kocaeli /Türkiye

  Uluslararası Giacomini listesine abone olun...