Yenilenebilir Kaynaklar

Yenilenebilir Kaynaklar

Hayatın simgesi su yaşam kaynağımızıdır. Çevremize karşı sürekli dikkatli olmamızın ve yenilebilir kaynaklar sektörü için tek seferlik parçalar ve sistemler geliştirme sebebimiz budur.

Isıl güneş enerji sistem parçaları

Isıl güneş enerji sistem parçaları

Isıl güneş enerji sistemi kurulumuyla güneşten enerji üretimi ve aynı zamanda elektrik faturanızda önemli bir tasarruf. Isıl güneş enerji sistemi kurulumu, çevreyi korumaya büyük bir katkı sağlamanız anlamına gelir, çünkü bu şekilde atmosfere CO2 emisyonları azalır. Ayrıca, güneş teknolojisine yatırım yaparak evinize katma değer kazandırırsınız .

Klasik dağıtımdaki ya da özel müşteriler için kişiselleştirilmiş olarak sunduğumuz ürün ve aksesuarlarla maksimum verimin yanında tüketim seviyelerini önemli ölçüde düşüren eksiksiz güneş sistemleri üretiyoruz.

DEVAMI

Biyokütle sistem parçaları

Modern biyokütle kazanı (pelet, odun yongası, ağaç briket veya ahşap atığı kullanan) , fosil yakıt kullanan geleneksel ısıtma sistemlerine ekolojik ve uygun maliyetli bir alternatiftir (veya ektir).

Bu yenilenen piyasa trendinde, biyokütle sisteminizin güvenli, verimli ve etkin bir şekilde çalışmasını sağlayan emniyet ve ayar cihazlarını sunuyoruz.

DEVAMI

Biyokütle sistem parçaları

ÜRÜNLER

GIACOMINI UNİVAL

S.S.İstanbul Mermerciler Küçük Sanayi Sitesi
10.Sokak No:4 Dilovası-Kocaeli /Türkiye

  Uluslararası Giacomini listesine abone olun...