Su Yönetimi

Su Yönetimi

Su, bizim için her zaman bir tutku olmuştur. Amforadan su döken kadın logomuz ve sloganımız WATER E-MOTION bunun kanıtıdır.İster soğuk ister sıcak olsun, su giderek daha da değerli hale gelen bir kaynaktır: sağlığı ve güvenliği koruma ve son kullanıcıya tasarruf sağlama hedefleriyle suyu dağıtıp yönetiyoruz.

Evsel su dağıtım hatları ürünleri

Evsel su dağıtım hatları ürünleri

En değerli kaynağımız olan içme suyunun dağıtımında ulusal ve uluslararası en yüksek standartları karşılayan hijyenik ve kaliteli bir sistem sunuyoruz. Borular, bağlantılar, manifoldlar ve kesme valfleri: her binanın yapımında ve restorasyonunda herkes kusursuz sistemi oluşturmaya çalışır. Maksimum hijyen güvenliğine sahip, güvenilir ve kurulumu kolay sistemler uzun süreli içme suyu kaynağını garanti eder.

DEVAMI

Sıhhi tesisat ve drenaj sistemi cihazları

İçme suyu gibi değerli bir varlığın yönetimi için, emniyet ve etkin dağıtım hatlarının yanında tüketimi optimize eden ve hem ev sistemini hem de genel şebekeyi koruya özel cihazlar gereklidir. Basınç düşüren valfler, kirlilik önleyiciler, termostatik karıştırıcılar, modern sıhhi tesisat ve drenaj sistemlerini geliştiren bazı ürünlerdir.

DEVAMI

Sıhhi tesisat ve drenaj sistemi cihazları

ÜRÜNLER

GIACOMINI UNİVAL

S.S.İstanbul Mermerciler Küçük Sanayi Sitesi
10.Sokak No:4 Dilovası-Kocaeli /Türkiye

  Uluslararası Giacomini listesine abone olun...