Radyan AlçıTavanlar

Radyan AlçıTavanlar

Normal alçı tavan görüntüsünün ardında, yaz ve kış kliması olarak ideal ve sağlık ihtiyaçlarını enerji tasarrufuyla birleştiren sulu yeni bir radyan sistemin gizli aktif radyan elemanları bulunur.Yeni ve restore edilen her türlü konut binası için ideal sistemdir, aynı zamanda yazın soğutmanın öncelikli olduğu ve radyan tavan uygulamasının en iyi geliştirme yöntemi olduğu ve doğal konvektif etkinin mevcut olduğu diğer sivil sektörlerinde de uygulanabilir (ofis ve profesyonel şirketler, ticari ortamlar, konaklama, sınıflar).Radyan tavan teknolojisinde uzun yıllardır biriktirdiğimiz tecrübe ile her türlü performans koşuluna ve mali ihtiyaca göre farklı mühendislik çözümleri sunuyoruz.

Radyan zeminler ve duvarlar

Radyan zeminler ve duvarlar

Zemin radyan sistemi ile ideal havalandırma için her metrekareden maksimum fayda alınabilir. Radyan panellerin geleneksel ısıtma sistemlerine göre insan vücuduna çok daha üstün yaşam konforu sağladığı kanıtlanmıştır. Sağlık hissi, farklı odalardaki sabit ve eşit sıcaklık ve konvektif değişiklikler olmaması, atmosferi ideal ve hijyenik hale getirir ve sağlanan suyun düşük sıcaklığı sayesinde sınırlı enerji etkisi ortaya çıkar.

DEVAMI

Radyan alçı tavanlar

Normal alçı tavan görüntüsünün ardında, yaz ve kış kliması olarak ideal ve sağlık ihtiyaçlarını enerji tasarrufuyla birleştiren sulu yeni bir radyan sistemin gizli aktif radyan elemanları bulunur.

DEVAMI

Radyan alçı tavanlar
Metal radyan tavanlar

Metal radyan tavanlar

Üçüncül sektör binalarında (ofisler, hastaneler, havaalanları, ticari alanlar, okullar), genelde sistemlerin ve servis ağlarının kurulacağı bir tavan planlaması yapılır. Bu tavan havalandırma sisteminin ana elemanı haline getirilerek maliyet optimizasyonu yapılabilir ve özellikle radyan teknolojisinin avantajlarından faydalanılabilir: önemli konfor ve çevre sağlığı, sürekli enerji tasarrufu, maksimum mimari serbestlik ve bina yüzey ve hacimlerinde gelişme.

DEVAMI

Termoregülasyon

Çevresel termoregülasyon konusunda, tasarımcıların, tesisatçıların ve tüketicilerin ihtiyaçları yıllar içinde giderek artmıştır. İster konut ister hizmet binası olsun, artık her binada uygun konfor, enerji tüketiminde önemli tasarruflar, optimum bakım ve yüksek güvenlik aranmaktadır. Bunun için en ileri teknolojilerle geliştirilmiş ve ısıtma ve soğutmada radyan sistemlerin regülasyon özelliğinden yararlanan yeni termoregülasyon sistemleri sunuyoruz.

DEVAMI

Termoregülasyon

ÜRÜNLER

GIACOMINI UNİVAL

S.S.İstanbul Mermerciler Küçük Sanayi Sitesi
10.Sokak No:4 Dilovası-Kocaeli /Türkiye

  Uluslararası Giacomini listesine abone olun...