Enerji Yönetimi

Enerji Yönetimi

Kurulduğumuz günden bu yana enerjiye karşı aynı heyecanı duyuyoruz. Şirket rengimiz olan kırmızı ve sloganımız WATER E-(enerji)-MOTION da bunu kanıtlamaktadır. Giacomini için enerji yönetimi, enerji tüketim optimizasyonu ve ölçümü ve de sıcak ve soğuk sıvıların dolaşımı için parçalar üretmek anlamına gelir.

Doğrudan enerji ölçümü

Doğrudan enerji ölçümü

Bina/sistemde yüksek verimlilik ve düşük emisyon sağlamak için yeni apartmanlarda merkezi ısıtma sistemi tekrar popülerlik kazanmaktadır. Fakat, her apartman AÇMA/KAPATMA sürelerini ve sıcaklıklarını kendi yöneterek sadece yapılan tüketim için ödeme yapmak istemektedir.

Bu ihtiyaçları karşılamak için doğrudan termal enerji ölçümü için bir çözümler serisi geliştirdik. Ayrı termoregülasyona ek olarak, merkezi sistemin avantajlarını bireysel sistem avantajlarıyla birleştirebiliyorsunuz.

DEVAMI

Dolaylı enerji ölçümü

"Dik veya dikey sütun" apartman sistemlerinde bile, binaların enerji sınıflandırmasına yönelik Avrupa direktiflerine ve ulusal yönetmeliklere uygun şekilde ısıtma maliyetleri gerçek tüketime göre dağıtılabilir.

Her radyatör için bireysel termoregülasyon (termostatik valflerimizle) ve ölçüm (elektronik ısı maliyeti dağıtıcımızla) birleştirildiğinde, konsept ve üretim olarak eski olan sistemler bile tekrar uygun hale getirilerek modern konfor ve enerji tasarrufu ihtiyaçlarını karşılayabilir.

DEVAMI

Dolaylı enerji ölçümü
Radyatör ürünleri

Radyatör ürünleri

Bir odayı ısıtmak için en geleneksel cihaz olan radyatör her zaman Giacomini parçalarıyla güvenli şekilde kullanılabilir. Tüm dünyada valf, kilit korumalı valf, termostatik başlık ve ısıtma elemanlarıyla ilgili diğer tüm aksesuarların üretiminde uzman bir firma olduğumuz bilinmektedir.

Teknik beceri, üretim güvenilirliği, geniş yelpaze: ister yeni tesisatlarda isterse enerji tekrar uygun hale getirme projelerinde olsun, her türlü radyatöre uygun parçalar üretmemizi sağlayan özelliklerimiz bunlardır.

DEVAMI

Kazan dairesi için ürünler

Modern binalar çalışma sürekliliğini, kolay bakımı ve düşük bakım maliyetlerini sağlamak zorundadır; bu yüzden ısıtma sistemleri optimum emniyeti ve güvenilirliği sağlamak ve yasalara ve yönergelere uymak zorundadır.

Bu ihtiyaçları karşılamak için, sistemin merkezi olan kazan odasında mükemmel kontrol ve enerji verimliliği sağlayan tüm parçalar mevcuttur.

DEVAMI

Kazan dairesi için ürünler
Hidronik Balanslama

Hidronik Balanslama

Hidronik dengeleme ile sistem kolaylıkla kontrol edilerek parçaların zaman içinde bozulmaması sağlanabilir ve enerji verimliliği ve güvenilirlik yönlerinden mükemmel performans seviyeleri garanti edilebilir.

Sonuç olarak doğru ısıtma veya soğutma gücünü sessiz çalışma ve temel sistem parçalarında uzun çalışma ömrü ile sağlayan mükemmel dengeli bir sistem ortaya çıkar.

DEVAMI

Dağıtım hatları için ürünler

Ekonomik değerine ve boyutuna bakılmaksızın, optimize edilmiş bir sistemin her parçası maksimum güvenilirliği sağlamalıdır.

Bu yüzden, boru, bağlantı parçası, manifold ve kesme valfleri ürünlerimizle sadece sabit performans seviyeleri sağlamakla kalmayıp sistemin çalışma ömrü boyunca gönül rahatlığıyla çalışmanızı sağlamaya da çalışıyoruz.

DEVAMI

Dağıtım hatları için ürünler

ÜRÜNLER

GIACOMINI UNİVAL

S.S.İstanbul Mermerciler Küçük Sanayi Sitesi
10.Sokak No:4 Dilovası-Kocaeli /Türkiye

  Uluslararası Giacomini listesine abone olun...